Dieta online - wybierz program żywieniowy | ALSAND
Logo

Dieta Online

Dieta online - dieta przez internet z naszym gabinetem - Alsand Dietetyka

Dieta Online - indywidualna dieto-terapia

To oferta dedykowana dla osób, które z różnych przyczyn nie mogą lub nie chcą osobiście przyjeżdżać do gabinetu w celu poprawy swoich nawyków żywieniowych. Nasze usługi online to proste i szybkie rozwiązanie np. dla osób bardzo zapracowanych, mieszkających daleko lub nie mogących z jakichś przyczyn opuścić domu, a jednocześnie chcących bardziej zadbać o swoje zdrowie. Nasz system diet online doskonale sprawdzi się jako narzędzie dla wymagającego pacjenta internetowego.

Dieta przez internet, tak jak w przypadku tradycyjnych wizyt w gabinecie, zapewnia pacjentowi możliwość wyboru programu żywieniowego w opcji BASIC, PLUS lub MAX oraz dostosowanie odpowiedniej dla siebie dietoterapii. Pacjent może także zdecydować się na samodzielną konsultację z zaleceniami (jednak w tym wypadku bez spersonalizowanego jadłospisu). Twój dietetyk nauczy Cię jak powinien wyglądać zdrowy, pełnowartościowy posiłek oraz przeprowadzi Cię przez każdy etap Twojej diety online. Zaopiekujemy się Tobą. Nasza wiedza i doświadczenie gwarantują profesjonalne usługi.

Skuteczna dieta - współpraca online

Możesz stać się częścią społeczności ceniących zarówno zdrowy styl życia, jak i wygodne oraz szybkie rozwiązania. Cały proces - od rezerwacji Twojej wizyty, przez wywiad żywieniowy, spersonalizowane jadłospisy i wizyty kontrolne online, przebiega sprawnie i bezproblemowo w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Dbamy o komfort naszych pacjentów. Nasz system jest stworzony specjalnie z myślą o nowoczesnym pacjencie, ceniącym niezależność diety przez internet. Nasza dieta on line może być prostym i zdrowym rozwiązaniem stworzonym właśnie dla Ciebie.

Jednym z elementów dietoterapii jest odpowiednio dobrany plan żywieniowy. Nasze plany żywieniowe online to indywidualna, specjalnie dobrana strategia mająca na celu poprawę nawyków żywieniowych pacjenta, wyeliminowanie lub zmniejszenie jego dolegliwości oraz polepszenie ogólnego stanu zdrowia. Nasz system online pozwoli Tobie na swobodną komunikację z naszym specjalistą, wykonanie wizyt kontrolnych czy przeprowadzenie pełnego wywiadu żywieniowego.

Nasz plan żywieniowy online zawiera spersonalizowane jadłospisy, listę zakupów potrzebnych do wykonania dań, obszerny wywiad dietetyczny wraz z analizą nawyków żywieniowych, wizyty kontrolne online oraz nieograniczony kontakt z naszym dietetykiem przez cały okres trwania programu.

Programy żywieniowe online są dostępne w 3 opcjach. Każdy z programów jest optymalnie dostosowany, aby spełnić oczekiwania pacjenta. Programy BASIC, PLUS i MAX różnią się od siebie przede wszystkim ilością proponowanych jadłospisów oraz wizyt kontrolnych, a więc także czasem trwania programu. Nasz pacjent może dobrać odpowiedni dla siebie program.

Prawidłowo dobrany jadłospis to ważny element każdej dietoterapii. Spersonalizowany jadłospis zagwarantuje Tobie zbilansowany posiłek pełen odpowiednich wartości odżywczych, a systematycznie stosowany, zapewni poprawę zdrowia i samopoczucia.

Doświadczony dietetyk - online

Gwarantujemy profesjonalną opiekę - zależy nam na Twoim poczuciu bezpieczeństwa. Chcemy być dla Ciebie wsparciem, dlatego podczas trwania programów jesteśmy do Twojej dyspozycji bez ograniczeń.

Wiemy, jak każdy z nas ceni swoje zdrowie, oraz jak wiele czynników ma negatywny wpływ na jego stan w dobie XXI wieku. Pomożemy Ci o nie zadbać!

Sprawdź nasze programy żywieniowe
Spersonalizowana dieta online specjalnie dla Ciebie

 • Plan żywieniowy BASIC
  350
  • 1 personalizowany dwutygodniowy jadłospis *
  • pełny wywiad dietetyczny
  • analiza dotychczasowych nawyków żywieniowych
  • lista zakupów na każdy tydzień diety
  • 2 wizyty kontrolne online
  • 6 tygodni wsparcia dietetyka **

  * każdy do stosowania przez 4-6 tygodni
  ** nieograniczony kontakt i wsparcie dietetyka prowadzącego
 • Plan żywieniowy PLUS
  850
  • 3 personalizowane dwutygodniowe jadłospisy *
  • pełny wywiad dietetyczny
  • analiza dotychczasowych nawyków żywieniowych
  • lista zakupów na każdy tydzień diety
  • 5 wizyt kontrolnych online
  • 16 tygodni wsparcia dietetyka **

  * każdy do stosowania przez 4-6 tygodni
  ** nieograniczony kontakt i wsparcie dietetyka prowadzącego
 • Plan żywieniowy MAX
  1500
  • 6 personalizowany dwutygodniowy jadłospis *
  • pełny wywiad dietetyczny
  • analiza dotychczasowych nawyków żywieniowych
  • lista zakupów na każdy tydzień diety
  • 10 wizyty kontrolne online
  • 36 tygodni wsparcia dietetyka **

  * każdy do stosowania przez 4-6 tygodni
  ** nieograniczony kontakt i wsparcie dietetyka prowadzącego

Aby rozpocząć współpracę online:

1
Zapoznaj się z ofertą i wybierz odpowiedni dla siebie plan diety online
2
Wybierz i wykup interesujący Cię program
Uwaga! Zwróć uwagę, by przy rejestracji podać prawidłowy adres e-mail i numer telefonu - bez tych danych kontakt z dietetykiem nie będzie możliwy
3
Na adres e-mail podany podczas zakupu, otrzymasz wiadomość z materiałami, które musisz wypełnić i odesłać, abyśmy mogli rozpocząć współpracę
Uwaga! Wszystkie dokumenty powinny dotrzeć do dietetyka w ciągu kolejnego tygodnia
4
Po odesłaniu wszystkich materiałów, dietetyk skontaktuje się z Tobą, aby umówić termin pierwszej konsultacji
Uwaga! Kontakt z dietetykiem może odbywać przy pomocy videorozmów (skype, whatsapp), rozmowy telefonicznej lub wiadomości e-mail - sam wybierasz najwygodniejszą dla ciebie formę
5
W czasie spotkania online, dietetyk przeanalizuje z tobą, uzupełniony przez ciebie wywiad żywieniowy, przesłane badania i ustali strategię proponowanej dietoterapii
6
W ciągu kolejnych 7 dni roboczych, otrzymasz na maila dietę lub personalizowane zalecenia (w zależności od wybranej opcji), wraz z proponowanym terminem wizyty kontrolnej online